Отборът на Спартак води на ЦСКА 1948 II с 2:0 през

...

Първо полувреме: ЦСКА 1948 II - Спартак 0:2

Отборът на Спартак води на ЦСКА 1948 II с 2:0 през първото полувреме на отсрочената среща от 18-ия кръг във Втора лига на стадиона в столичния комплекс Царско село.

Варненци поведха в 2-рата минута, когато Румен Руменов бе изведен с прелестен пас самичък против вратаря Станислав Нисторов, излъга го и насочи кълбото в празната врата - 1:0 за " соколите ".

В 31-вата минута дисциплинираната и тактически правилна игра на варненци

Съставът на Спартак: 89. Никола Виденов, 9. Мехмед Сабри, 44. Ангел Грънчов, 6. Александър Цветков, 2. Веилислав Боев, 5. Йоан Бауренски, 13. Георги Мариянов, 10. Румен Руменов, 81. Атанас Зехиров, 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н`зи

Резерви: 23. Денислав Жеков, 3. Преслав Петров, 19. Кристиян Курбанов, 11. Виктор Митев, 18. Хидает Хюсеин, 45. Даниел Начев, 78. Айвън Ангелов, 7. Евгений Илиев, 99. Даниел Халачев

Съдия: Геро Писков, асистенти: Радослав Вутов, Иван Иванов, четвърти арбитър: Вилиян Видинов (и четирамата от София)

БФС Делегат: Валентин Лазаров (Перник)

Съдийски наблюдаващ: Петър Петров (Велико Търново)
Източник: petel.bg